Тартак та Арсен Мірзоян – Знаєш Мій День
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Тартак та Арсен Мірзоян – Знаєш Мій День (Кліп)

Спільна пісня гурту Тартак та Арсена Мірзояна під назвою «Знаєш мій день», про яку ми нещодавно розповідали читачам «Нотаток», отримала своє візуальне втілення у вигляді офіційного відеокліпу. Кліпу, який по собі лишає більше питань, ніж відповідей, але, цілком можливо, це просто ще одна спланована двома режисерами (Сашком та Арсеном, до речі) родзинка. Зйомки цієї детективної історії з неочікуваним фіналом проходили у місті Славутич.

Отже, розпочнемо розбиратися з головною ідеєю новинки. Перші питання, які спадають на думку після перегляду, стосуються того, чи насправді хлопці фанати серіалу Supernatural, та як саме Арсену вдалося пережити зйомки, не луснувши? Насправді, після першого ознайомлення, навряд чи ви зможете повністю зрозуміти сюжетну лінію кліпу, адже вашу увагу, у першу чергу, привернуть незвичні образи рок-музикантів у костюмах та краватках, а також, звісно, раритетний красунчик Dodge Charger 1972.

«Насправді там все дуже зрозуміло і однозначно. Просто занадто харизматичні головні герої не дають можливості одразу сконцентруватися на сюжеті ;)», – жартівливо пояснюють автори. Менше з тим, сила народної думки таки взяла гору над усіма перешкодами і коментатори у соціальних мережах висунули гіпотезу, що у кліпі «Знаєш мій день», герой Сашка зайнятий пошуком свого особистого ідеалу, а соціум, який просто звик споживати все, що трапляється під руку (відсилка до героя Арсена), глузує з того пошуку.

Автором ідеї кліпу у більшій мірі виступив Сашко Положинський, але роль Арсена Мірзояна аж ніяк не обмежилася самою лише майстерною акторською грою, адже його численні пропозиції та імпровізації на знімальному майданчику дуже вплинули на формування фінальної версії презентованого кліпу.

Нагадаємо, що пісня «Знаєш мій день» увійде до першої частини майбутнього альбому «анТАРТАКтида», повністю присвяченої дуетним роботам «Тартака» з іншими виконавцями. Велика концертна презентація дводискового релізу команди відбудеться у столичному клубі Sentrum 2 грудня 2017 року.

Тартак та Арсен Мірзоян – Знаєш Мій День

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *