Тартак – Мене Вже Немає
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Тартак – Мене Вже Немає (Кліп)

Побачивши заголовок «Тартак – Мене Вже Немає», ви тільки не подумайте, що колектив Сашка Положинського припиняє свою діяльність, ні. «Тартак», як раз таки, Є, ще одним підтвердженням чому став новий відеокліп команди на одну з композицій останнього номерного альбому «Ввічність», виданого трохи більше, ніж півроку тому.

Взагалі-то, з самого початку музиканти планували відзняти кліп на пісню «Мене Вже Немає» спільно із режисером Тарасом Химичем, який вже мав задумки щодо постановки відеороботи, але наразі він надзвичайно зайнятий роботою над своєю кінострічкою «Жива». Учасники «Тартака», зрештою, вирішили не тягнути з релізом, спільно з Тарасом створити один з наступних роликів, а до згаданої актуальної роботи залучити молодого талановитого режисера Артема Григоряна та своїх друзів з театру вогню «Аделаїда».

«Ми обміркували загальну ідею роботи з Артемом, і він зазначив, що йому дуже імпонує замисел поєднання цієї пісні з вогняним шоу, але весь склад гурту «Тартак», як це було у наших планах раніше, знімати певно що не варто – для того, щоб обіграти контраст із вогнем, палаючими небесами та командою віртуозів з «Аделаїди» , цілком вистачить мене одного», – розповів Сашко Положинський.

Окрім того, в анотації до кліпу «Мене Вже Немає» була ще одна надзвичайно цікава деталь. Мова йде про дату і місце проведення великого урочистого концерту на честь двадцятиріччя гурту «Тартак». Отже, занотовуйте і вже зараз нічого не плануйте на той день: 3 грудня 2016 року, київський клуб Sentrum. Побачимось!

.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *