Тартак - Люта Зима
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Тартак – Люта Зима (Кліп)

Рівно рік тому Україну та весь цивілізований світ сколихнули жахливі події, які назавжди увійдуть у новітню історію нашої країни – наймасовіші розстріли людей на Майдані. Сьогодні всі українці вшановують своїх полеглих за свободу співвітчизників, яких пізніше гордо охрестили Небесною Сотнею. Вшанували пам’ять патріотів і музиканти відомого гурту «Тартак», презентувавши сьогодні свій новий тематичний відеокліп із промовистою назвою «Люта зима».

Зазначимо, що пісня «Люта зима» є абсолютно новою та увійде в наступний номерний альбом колективу разом з композицією «Висота», яку «Тартак» представив трохи раніше. Наразі гурт проводить активну студійну роботу над платівкою та планує оприлюднити напрацьований матеріал вже навесні 2015 року.

Над новим кліпом працювала молода команда професіоналів «LGI». Режисером свіжої музичної міні-стрічки виступив Артем Григорян, а місце за операторською камерою зайняв Максим Лебедь. За задумом знімальної групи, у кліпі учасники гурту «Тартак» виконують свою пісню на фоні кадрів Революції Гідності, які вони відібрали з власних архівів, а також інших відкритих джерел. Зйомки проходили в одному зі столичних виставкових медіа-центрів, у ніч з 13 на 14 лютого.

Нагадаємо, що сьогодні ввечері, 20 лютого, у багатьох містах України відбудуться численні вечори пам’яті. Акція на київському Майдані Незалежності розпочнеться з хвилини мовчання та церковного перезвону. Також на вечір заплановано покладання квітів, виступи політичних лідерів, а також виступ симфонічного оркестру, який виконає «Реквієм» Моцарта.

Теґи: Українська музика, український рок, Тартак, Люта Зима

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *