Тартак – Людинаміт
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Тартак – Людинаміт (Кліп)

Фрагмент приспіву «Лю-диии-на-міт» зі свіжої пісні культового вітчизняного гурту «Тартак» має всі шанси надовго стати об’єктом постійного наспівування українських меломанів, адже, як останнім часом входить у звичку казати про роботи Сашка Положинського і ко, зроблена ця новинка «у найкращих традиціях гурту». А задля ще кращого сприйняття хітового треку, учасники «Тартаку» презентували разом із синглом «Людинаміт» супровідний відеоряд до нього, створений практично власноруч Сашком.

За словами пана Положинського, він би не називав дану відео роботу повноцінним кліпом, замінивши це визначення на «музичний документальний міні-фільм», але ми, напевно, не будемо відходити від загальноприйнятої класифікації відеоробіт, хіба що зробивши помітку про DIY-спосіб його створення. Отже, зйомка ролика «Людинаміт» – Сашко Положинський, монтаж – Артем Григорян.

У новій пісні «Людинаміт» та кліпі до неї, розповідається про незламних духом людей, усіх тих енергійних особистостей, які не помічають перешкод на власному шляху та самовпевнено прямують до своєї заданої мети. Саме тому у кадрі ви можете побачити чималу кількість відомих українських спортсменів, серед яких боксери Дмитро Мітрофанов та Данило Жасан, дзюдоїсти Віктор Єрохов та Іван Сеньков, а також чимало інших визнаних майстрів спорту. Втім, даної роботи цілком могло і не бути, адже у Львові, якісь щирі ненависники творчості гурту «Тартак» розбили скло Сашкової автівки та викрали сумку для відеокамери з усім необхідним для знімального процесу устаткуванням. На щастя, самої камери у ній не було.

«До когось із цих спортсменів я приїздив безпосередньо на тренування, хтось навіть організовував свої спортивні заняття спеціально для зйомки ролику «Людинаміт», але я однаково вдячний усім їм – і за те, що змогли піти назустріч моєму заклику взяти участь у зйомках, і за те, що вони остійно надихають людей та мене особисто», – коментує роботу лідер гурту «Тартак».

Українська музика: Тартак – Людинаміт

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *