Тартак – Кому Море, Кому Гори
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп, Рок та альтернатива

Тартак – Кому Море, Кому Гори (Сингл)

«Кому Море, Кому Гори» – перший «офіційний» доказ того, що музична історія гурту «Тартак» продовжується. Нагадаємо, що на початку поточного року Сашко Положинський неочікувано для багатьох меломанів оголосив про припинення своєї діяльності у «Тартаку», а також у своєму сайд-проекті «Був’є». Втім, команда доволі швидко підшукала наступника Сашка, яким став фронтмен «Чумацького Шляху» Сергій Строян. Зауважимо, що наразі Сергій поєднує роль вокаліста у двох вищезгаданих формаціях.

Заручившись підтримкою і вміннями нового фронтмена, хлопці з гурту «Тартак» наразі активно працюють над своїм майбутнім (одинадцятим за ліком) альбомом, першою ластівкою з якого і став сингл «Кому Море, Кому Гори». Музична основа даного літнього синглу була написана вже доволі давно і чекала влучного часу на «творчій полиці» гурту. У свою чергу Сергій написав для неї текст.

Цікаво, що за словами учасників гурту «Тартак», «Кому Море, Кому Гори» – це єдина спокійна пісня майбутньої платівки, а всі інші обіцяють бути втіленням справжнього драйву. Словом, далі буде!

Тартак – Кому Море, Кому Гори
Тартак у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *