Тартак – Голос Крові
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Тартак – Голос Крові (Кліп)

Чи чули ви раніше, як звучить голос крові? Якщо ні, то обов’язково перегляньте новий мальовничий кліп культового вітчизняного гурту «Тартак», підготований музикантами до цьогорічного свята Незалежності України, і відчуйте дивовижне переплетіння минулого із сьогоденним та крізьвікову актуальність тез боротьби за свободу. За словами лідера «Тартака» Сашка Положинського, у цьому творі вдалося водночас поєднати слова пошани, спрямовані нашим героїчним предкам, та звернення до представників сучасного покоління, які зобов’язані продовжити розпочату дідами справу.

Зйомки нового музичного ролику «Голос Крові» відбулися у липні поточного року в Запоріжжі, на острові Хортиця, що не з чуток знає що таке справжня відчайдушна боротьба за єдину незламну ідею. Режисером відео виступив відомий український кліпмейкер Артем Григорян, оператором став Максим Лебедь, його асистентом був Володимир Вербовий, а живописну аерозйомку забезпечив Денис Черкас.

За словами Сашка Положинського, етапи створення пісні «Голос Крові» можна умовно поділити на декілька – перший, коли декілька років тому народилася певна частина тексту, другий, коли у 2014 році слова були остаточно дописані, і третій, коли у 2015 році композиція потрапила до останнього на сьогоднішній день альбому під назвою «Ввічність». Ну і вже зараз, напевно, до цих стадій можна символічно додати ще одну – коли трек «Голос Крові» отримав своє візуальне втілення.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *