Тартак & Bazhana – Подих Ночі
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Тартак & Bazhana – Подих Ночі (Кліп)

До вашої уваги прем’єра кліпу до спільної пісні гурту «Тартак» і співачки Бажани під назвою «Подих ночі», яка увійшла до минулорічної дуетної платівки «АнТАРТАКтида. Частина Перша». Головну жіночу роль свіжого відео виконала Наталя Скицько.

«Щойно вийшов у світ наш із Ольгою Животковою (Bazhana) кліп. На жаль, сама Оля не змогла, в силу певних обставин, взяти участь у зйомці, але пісню написала і заспівала прекрасно! Вже не терпиться дізнатися про ваші враження. Можете бути здивованими» – пише у Facebook незмінний лідер «Тартака» Сашко Положинський.

«Детективна історія від режисера Тараса Химича була відзнята цього літа у Львові. Зйомки пройшли в готелі «Асторія», в якому власне і розгортаються основні події кліпу. Олександр Положинський в незвичному образі, драматична історія кохання та несподіваний фінал – сподіваємось вам усе сподобається», – йдеться у прес-релізі до кліпу «Подих Ночі».

Варто додати, що напередодні у мережі з’явилася інформацію стосовно майбутнього виступу Сашка і гурту «Тартак» у Києві – він відбудеться 8 вересня у Docker Pub, за адресою вул. Богатирська 25. Не пропустіть!

Тартак & Bazhana – Подих Ночі
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *