Тартак – Антартактида, Ч.2
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Тартак – анТАРТАКтида, Ч.2 (Альбом)

Побачивши у своїй стрічці новин реліз гурту «Тартак» під назвою «анТАРТАКтида. Частина 2», багато меломанів можуть припустити, що вони дещо пропустили. Але ні, Сашко Положинський наче Джордж Лукас, спочатку вирішив оприлюднити другу частину свого нового альбому, а першу, задля інтриги, притримати на потім. Власне, друга частина диску, якщо можна так сказати, і є його основою, адже включає у себе 12 треків нового авторського матеріалу гурту, в той час як у першій частині платівки будуть зібрані дуетні роботи гурту «Тартак» з іншими артистами.

Реліз свіжої платівки було приурочено до просто-таки неймовірної дати – 21 річниці творчої діяльності «Тартака». «Сьогодні «Тартакові» виповнився двадцять один рік, сьогодні о 19:00 в клубі Sentrum відбудеться наш великий концерт, сьогодні ж вийшов перший з наших двох нових альбомів», – написав 2 грудня у Фейсбук Сашко Положинський.

Зауважимо, що подвійний альбом «анТАРТАКтида», якщо враховувати його за один реліз, став вже дев’ятим повноформатним лонг-плеєм у дискографії команди. Запис диску відбувався на двох різних студіях звукозапису – FDR та Play FoRest, а його подальше зведення та мастеринг здійснив луцький саунд-продюсер Роман Сорока.

За словами Сашка Положинського, обидві частини нової платівки народжувалися фактично одночасно і, не дивлячись на те, що вони досить різні і змістовно і стилістично, на думку музиканта, вони обидві якнайкраще розкривають сьогоднішню суть гурту «Тартак». Саме тому обидва ці релізи було вирішено поєднати єдиною назвою – «анТАРТАКтида», у якій, окрім самого слова «Тартак», закладено ще два імені – саунд-продюсера Артура Даніеляна і гітариста Антона Єгорова.

Нагадаємо, що дві пісні з другої частини «анТАРТАКтиди» («Стара Школа» та «Людинаміт») вже встигли раніше отримати офіційний відео супровід, а зовсім нещодавно було також презентовано сингл і кліп «Знаєш Мій День» (ft. Арсен Мірзоян), з дуетного диску під номером один.

Українська музика: Тартак – Антартактида, Ч.2

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *