Тартак – анТАРТАКтида, Ч.1
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Тартак – анТАРТАКтида, Ч.1 (Альбом)

«В п’ятницю зранку, з пізнім сніданком, слухай 12 пісень – 12 порцій різних емоцій в останній осінній день»…

Через рік після прем’єри другої частини альбому «анТАРТАКтида» гурту «Тартак», світ, нарешті, побачила і перша частина релізу, яка увібрала у себе дуетні роботи Сашка Положинського і ко з іншими відомими артистами. Зокрема новинка містить спільні композиції із гуртами Epolets, Mari Cheba, «Нумер 482», а ще з Вахтангом Кікабідзе, Арсеном Мірзояном, Андрієм Лободою та іншими. Саундпродюсер платівки: Артур Данієлян.

«Такі дивні відчуття, коли, нарешті, стається те, чого ти чекаєш майже три з половиною роки. Коли ми з Артуром Данієляном тільки говорили про те, що він, як музикант і саунд-продюсер, хотів би створити новий альбом «Тартака», мені здавалося, що все відбудеться легко і невимушено. Насправді, ні :) Це не було просто, хоч всі учасники та співавтори дуетів охоче йшли на співпрацю й допомагали, чим могли. Я вдячний всім! Решту почуєте самі – сподіваюся, вам сподобається», – пише у Facebook незмінний лідер гурту «Тартак» Олександр Положинський.

«Завдяки альбому «анТАРТАКтида. Частина1» ми можемо уявити, яким би був гурт, якщо після виходу перших двох альбомів не почав експерименти з більш важким альтернативним звучанням. «анТАРТАКтида. Частина 1» звучить так, якби «Тартак» залишився поп-гуртом. Навіть більше — у склад інструментів я повернув ді-джея. Водночас сам процес запису у студії був дуже консервативним — усі партії були записані з використанням реальних і, у більшості, старих синтезаторів та драм-машин, програвачів платівок, а також старих характерних для епохи середини 2000-х семплів на 16-доріжковий ADAT-магнітофон, у якому у якості носія використовуються старі S-VHS відеокасети. АнТартактида Частина 1 — це своєрідний реверанс і альбом-триб’ют, присвята тому часу. Також цікавий той факт, що деякі вокальні треки партнерів по дуетам та Сашка, були записані з різницею у майже десяток років, які це саме пісні, говорити не буду, нехай це буде інтрига», – розповів у коментарі «Нотаткам» Артур.

Цікаво, що реліз першої частини «анТАРТАКтиди» припав на міжнародний день сексу, а студія, на якій проходила робота носить назву Bedroom. Співпадіння?

Тартак – анТАРТАКтида, Ч.1

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *