Тарас Гаврик – Зима Хвора
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Тарас Гаврик – Зима Хвора (Сингл)

Сьогодні на ще одну позитивну зимову пісню стало більше, адже львівський батяр Тарас Гаврик презентував другий сингл під назвою «Зима Хвора» зі свого майбутнього повноформатного альбому «МояО». Робота над представленою версією пісні проходила на відомій місцевій студії Jenny Records, де обидва її завсідники, Остап Панчишин та Мар’ян Криськув, займалися аранжуванням і записом\зведенням\мастерингом відповідно.

«Другий сингл з майбутньої платівки знову ж таки вийшов позитивним, попри те, що сам альбом був написаний в емоціях розставання з близькою мені людиною. Але то означає, що інші пісні з альбому будуть значно вищі по шкалі депресивності. Саму композицію «Зима Хвора» я написав ще на самісінькому початку згаданих стосунків – то був мій подарунок до Дня святого Валентина. А зараз це мій подарунок усім слухачам, яким я бажаю теплої в душі та сніжної на дворі зими! До речі, сніговика з обкладинки зліпила моя коліжанка, талановитий продюсер і кліпмейкер Ніка Остратюк», – ділиться з читачами «Нотаток» деталями своєї новинки Тарас Гаврик.

Нагадаємо, що попередню роботу «Наче» (один з двох позитивних треків альбому), ви завжди можете послухати за наступним посиланням, а її автор вже розпочав підготовку для оприлюднення свого наступного мінорного синглу. Слідкуйте за новинами.

Українська музика: Тарас Гаврик – Зима Хвора

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *