Тарас Гаврик – Заведу Кота
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Тарас Гаврик – Заведу Кота (Сингл)

Майже одразу після оприлюднення попереднього синглу під назвою «Лате», львівський хіп-хоппер Тарас Гаврик презентував ще одну нову пісню, що увійде до його майбутнього студійного альбому. Так само як і її попередниця, композиція «Заведу Кота» не є вигадкою і з’явилася на світ завдяки життєвим замальовкам музиканта.

Як ви вже напевно здогадалися виходячи із назви треку, у житті Тараса з’явився вусатий компаньйон. Причому поява його аж ніяк не була запланована – вперше майбутні друзі зустрілись під рясним дощем на одній зі львівських вуличок, де співак чекав на своє не пунктуальне таксі, а кіт, напевно, на ліпше життя. У результаті обидва дочекалися того чого хотіли, адже віддати кошеня Тарас з рештою так і не зміг.

«І хоча з його появою я так і не став любити котів, а мишей у мене вдома нема, проте користь від мого нового співмешканця точно є. От, наприклад, нещодавно пісню «Заведу Кота» написав з просоння. Я назвав його ДИЧ, хоча він і не він, а вона», – зазначив Гаврик.

Запис нового треку Тараса Гаврика під назвою «Заведу Кота» вже характерно проходив на студії Virtuoso Records. У його створені музиканту допомагали Володимир Оленський (гітара), Роман Вовк (флюгельгорн) та Віталій Кухарський (перкусії), а також Наталія Вовк, яка оформила обкладинку свіжого синглу. Нагадаємо, що реліз дебютного альбому Гаврика заплановано на перший квартал 2016 року.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *