Тарас Гаврик – Наче
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Тарас Гаврик – Наче (Сингл)

Львівський музикант Тарас Гаврик впевнений, що головне все у цьому житті робити щиро і чи не найбільше ця теза стосується кохання. Саме така ідея закладена у його свіжий авторський сингл «Наче», оприлюднений сьогодні у соціальних мережах. Запис цього світлого за настроєм треку із відчутним присмаком ностальгії, відбувався на місцевій студії звукозапису Jenny Records.

Новий сингл Тараса Гаврика «Наче» – це перша ластівка з майбутнього альбому, що має назву «#МояО». Дана пісня, як, зрештою, і вся платівка, дуже особиста, адже вона про любов, яка не може згаснути і після розставання. Саунд-продюсерами альбому виступили Остап Панчишин та Мар’ян Криськув, знані своєю співпрацею з такими виконавцями як Мері, Rock-H та багатьма-багатьма іншими.

«Я приніс хлопцям 7 пісень, написаних мною під особистими враженнями від розставання з дуже близькою людиною. Пісні, здебільшого, сопливі. Але Остап Панчишин мав своє бачення того матеріалу і на моє здивування, навіть найбільш «смурнякові» композиції стали світлими і позитивними», – розповів «Нотаткам» Тарас.

Вихід альбому Тараса Гаврика «#МояО» запланований на грудень 2017 року, а на завершення розповіді про сингл «Наче» варто зазначити, що його обкладинку створив найщиріший художник – племінник артиста на ім’я Юрчик, якому три роки і пару днів. За словами юного художника, на його малюнку є чимало такого, що ми, дорослі, просто не можемо побачити, тому повіримо митцю на слово та побажаємо йому отримати чесну авторську винагороду від дядька.

Українська музика: Тарас Гаврик – Наче

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *