Тарас Гаврик – Моя О
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Реп та хіп-хоп

Тарас Гаврик – Моя О (Альбом)

«Моя О» – новий студійний альбом Тараса Гаврика, що являє собою повністю концептуальний продукт – в його основу покладено абсолютно реальну життєву історію тривалістю у 5 років. Як ви вже здогадалися, мова йде про романтичні стосунки Тараса з дівчиною, які у фіналі закінчилися розставанням, і саме тому у свіжій платівці здебільшого переважають мінорні настрої. Втім, декілька треків (якщо точніше, то два), все ж таки мають світлий та позитивний характер, адже написані вони були на самому початку стосунків колишньої пари.

«Я писав цей альбом майже рік, може трішечки більше, адже у ньому є одна пісня, яка дещо старша. Це перша концептуальна робота про досить особисті речі. «Моя О» – це трошки моєї історії. До платівки увійшло сім треків, не більше не менше, адже мені не хотілося псувати історію альбому зайвими піснями. Всі ці сім композицій свого часу я писав і присвячував одній людині і всі вони опинилися в одному релізі. Висвітлена у ньому історія тривала 5 років, а оскільки мені вже 30, то це 1\6 мого життя. Я вирішив скласти все до купи, видати і символічно відпустити», – розповів про свій новий диск Тарас Гаврик.

Цікаво, що першими почути альбом «Моя О» мали можливість підписники Тараса у Фейсбук – саме у цій соціальній мережі відбулося передпрослуховування усіх пісень платівки за день до офіційного релізу. Також варто зауважити, що незабаром про платівку Тараса Гаврика можна дізнатися ще більше, адже, якщо вірити черговій римі від львівського артиста, «поки Ви слухали альбом «Моя О», Ми про нього знімали кіно».

Українська музика: Тарас Гаврик – Моя О

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *