Тарас Гаврик – Лате
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Тарас Гаврик – Лате (Сингл)

Знаний український музикант та хіп-хоп виконавець Тарас Гаврик привідкрив таємницю свого майбутнього студійного альбому, оприлюднивши його невеличку частинку у вигляді нового синглу під назвою «Лате». Запис свіжого треку відбувався на львівській студії Virtuoso Records з лютого по червень 2015 року. Аранжування: Женя Карвацький та Богдан Нестор.

За словами Тараса, вся робота над композицією із солодкою назвою «Лате» зайняла у нього близько півроку, із залученням до творчого процесу доброго десятку людей. Зокрема, слухач зможе впізнати у бек-вокалі голос друга та колеги Тараса Гаврика – Владіслава Левицького, якого, на жаль, вже немає з нами.

«Це пісня, яку я писав дуже близько до підлоги, сидячи з гітарою на колінах. Це пісня, в якій я не сильно підбирав слова – вони якось самостійно лягали на ноти, бо були про справжнє і ненадумане. Про попкорн, фільми, ніжності і ту, яка поряд. Ця пісня дійсно дорога для мене, бо у ній звучить голос друга, який вже знаходиться на іншій планеті», – розповів виконавець.

Презентація нового синглу «Лате» відбулася в етері львівських радіостанцій 6 жовтня 2015 року, а вже сьогодні вона з’явилася і в Інтернеті.

[fap_track id=”7452″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *