Тарас Гаврик – ХСХ
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Тарас Гаврик – ХСХ (Сингл)

Тарас Гаврик вже раніше зазначав, що його нова композиція ХСХХоди сюда, ходи»), яка слідує за двома попередніми позитивними синглами, являє собою справжню любовну лірику. Тому і не дивно, що прем’єру даного треку музикант приурочив до цьогорічного Дня всіх закоханих.

«Композиція ХСХ є однією з моїх улюблених, адже більшість власних пісень майже одразу набридають, а ця – ні, вона якась дуже «моя». Після прослуховування буду вдячний за feedback – чи сподобалася вам пісня? Якщо не сподобалася, то так і пишіть, адже я вчуся жити з критикою, хоча це і досить важко. Зазвичай я падаю в депресію і рву на голові волосся – саме через це останнім часом я постійно ходжу в кепці», – жартував Тарас Гаврик під час презентації синглу «Ходи сюда, ходи» на радіо «Львівська Хвиля».

Робота над треком ХСХ вже звично проходила на студії Jenny Records (Мар’ян Криськув – запис, зведення та подальший мастеринг; Остап Панчишин – аранжування), а її слова та музику створив сам Тарас. Обкладинка – Oss Prod.

Також зауважимо, що сьогоднішня новинка, як, зрештою, і попередньо оприлюднені сингли, увійде до майбутнього студійного лонг-плею львівського виконавця «МояО», на створення якого Тараса багато у чому надихнула особиста життєва історія.

Українська музика: Тарас Гаврик – Ходи сюда, ходи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *