Тарас Гаврик – Бодуна Нема
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Тарас Гаврик – Бодуна Нема (Сингл)

Колоритні африканські шамани за допомогою різних музичних (і не дуже) інструментів зазвичай займаються викликом живородного дощу, ну а у нас в Україні якраз з цією небесною водою все абсолютно окей, навіть із надлишком. На відміну від снігу, без якого прийдешні новорічні та різдвяні свята не дуже-то й відчуваються нашими співгромадянами. Виправити цей прикрий природній прорахунок взявся Тарас Гаврик, який буквально зарядив свій новий трек «Бодуна Нема (безалкогольна колядка)» на призов пухкого зимового атрибуту.

Нова безалкогольна колядка Тараса під назвою «Бодуна Нема» створена спеціально для того, щоб стати вашим особистим музичним привітанням близьким та рідним людям. «Даруйте її на Миколая, Новий Рік, Святий Вечір, Різдво, Старий Новий Рік, Йордан, а також до Дня всіх закоханих. Кесареві – Кесареве – Зимі Сніг! Я ж Вас Дуже Люблю і Бажаю Вам Свят закутаних у Шалик!» – написав в анотації до новопредставленої композиції Тарас.

Запис нового треку вже звично відбувався на студії звукозапису Virtuoso Records за участі Богдана Нестора, який окрім запису був відповідальним за аранжування та мастеринг матеріалу. Так само як і її попередниці, нова пісня Тараса доступна для вільного розповсюдження в мережі Інтернет, тож насолоджуйтесь!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *