Тарас Гаврик – Ти не пишеш мені листи
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Тарас Гаврик – Ти не пишеш мені листи (Лірик відео)

Нова відеоробота Тараса Гаврика на пісню «Ти не пишеш мені листи» уже доступна онлайн. Вперше композиція «Ти не пишеш мені листи» прозвучала на публіці ще декілька років тому і за цей час встигла стати однією з улюблених пісень для поціновувачів творчості Тараса. Саме тому, за словами автора, вибір кому довірити роботу над нею, був особливо відповідальним.

Нове і свіже звучання авторська та автобіографічна пісня отримала в результаті спільної роботи з саунд-продюсером Андрієм Бакуном (BAKUN).

«Нарешті! Радий представити Вам прем’єру лірик-відео «Ти не пишеш мені листи»! Ця робота для мене має велике значення, сподіваюся вона віднайде відклик і у Ваших серцях! Щиро чекаю на Ваші коментарі і, якщо робота сподобалася, на репости з відгуками!» – коментує виконавець.

Лірик відео знімали «ГРУШКА production»: режисер – Олег Максимів, оператор – Роман Бучко, постпродукція – Арендарчук Олег. За сюжетом відео Тарас звертається до колишньої коханої через «відео листа», за текстом – розмірковує про те, що сталось і шкодує про те, що ні.

Нагадаємо, що минулоріч Тарас Гаврик презентував альбом «МояО», який цілковито присвятив своїм колишнім стосункам. Наразі у доробку виконавця 3 демо-альбоми , 4 офіційних кліпи, серед яких «Львів. Я Люблю ТБ», що став неофіційним гімном Львова. Окрім того, Тарас Гаврик поєднує сценічну музичну творчість з роботою ведучим на радіо «Львівська Хвиля».

Тарас Гаврик – Ти не пишеш мені листи
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *