Тарас Чубай та Kozak System - Пісні самонаведення
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Тарас Чубай та Kozak System – Пісні самонаведення (Альбом)

На радість прихильників сучасної вітчизняної музики, світ побачила нова спільна платівка відомих українських музикантів – Тараса Чубая з гурту «Плач Єремії» та колективу Kozak System (ex-Гайдамаки) під назвою «Пісні Самонаведення». Цей альбом – дуже цікава мультижанрова суміш, яка є досить нетиповою для нашої сцени, адже у ній поєднано українську етніку із мотивами reggae та роковою мелодикою. Враховуючи всю нешаблонність презентованого матеріалу, а також гучність імен його виконавців, «Пісні Самонаведення» миттєво розлетілись всесвітньою мережею, але якщо ви бажаєте підтримати розвиток української музики, обов’язково придбайте собі фізичний компакт з новим альбомом або ж ліцензійний електронний контент на сайті Google Play або інших офіційних ресурсах. Тим більше, що дизайн обкладинки та авторство малюнків на диску належить талановитому українському художнику – Андрію Ярмоленку.

«Пісні Самонаведення» є своєрідним продовженням роботи Тараса Чубая над проектом «Наші Партизани», перший альбом якого було видано у 2000 році за допомоги музикантів гурту «Скрябін». В основу тієї платівки були покладені українські народні, повстанські та стрілецькі композиії, а в новому релізі, у свою чергу, домінують варіації на тему козацьких пісень, а також тексти Москальця й Антонича. «Історію багатьох поколінь наших предків ми пропустили через призму себе та сучасної музики, – розповідає Тарас Чубай, – і це стало своєрідним пошуком, відкриттям істин, віддалених у часі, але близьких за духом. Те, що нам вдалося зробити, залишає по собі дивовижне відчуття – ніби сприймаєш усе водночас і юним, і зрілим поглядом. Ці пісні повертають тебе до архісправжнього: до твого коріння, твого серця та твоїх генів».

«Ми поєднали чоловічий хоровий спів, якого є не так багато, тим паче, у репертуарі рок-виконавів, з музикою реггі – на жаль, сьогодні майже невідомою для українського слухача. І нам вдалося це зробити настільки природньо, що ми самі здивувались, яким чином вони одне в одного проникли, ці два абсолютно різні стилі. Альбом став квінтесенцією десятка відібраних багатьма роками прослуховування автентичної музики пісень, які лягли на ритми сонячної Ямайки і дали самі по собі результат, який вже не є ні реггі, ні автентичним співом. В якомусь розумінні це абсолютно унікальний музичний продукт», – резюмував басист гурту Kozak System Володимир Шерстюк.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/61281636″ params=”color=5f5f5f&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

3 коментаря

  1. Ігор Вінський says:

    Дуже чудові пісні. Слухав цей альбом раніше, тепер знову увімкнув програвання. Дякую за можливість слухати його “на живо”!

  2. Сергій says:

    Дуже сподобався альбом

  3. Костянтин Недобельський says:

    Мабуть, найкращий український альбом всіх часів. Чого варті тільки імена виконавців. А саме виконання (вокал Чубая та музичний супровід «Козаків») – просто фантастика.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *