TARABAROVA – Найкрасивіша
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

TARABAROVA – Найкрасивіша / No stress (Кліп)

TARABAROVA презентувала новий кліп «Найкрасивіша. No stress», закликавши за допомогою новинки меломанів залишатися вдома.

Команда виконавиці створила цей кліп не порушивши жодної вимоги карантину: співачка та її танцівниці фільмували себе власноруч, не залишаючи своїх домівок. І хоча ідея відео «Найкрасивіша. No stress» видається достатньо простою, команда витратила чимало годин на онлайн-спілкування, обговорення образів та макіяжу, вибір танцювальних рухів, ракурсів та локацій, тощо. Втілити цю задумку Світлані Тарабаровій допомогла режисер Інна Грабар. До речі, монтаж відзнятого матеріалу, пост-продакшн та корекцію кольорів здійснювали теж дистанційно.

«Це світла сторона музики на карантині! Залишаймося вдома та будемо творити дива разом!» – закликає TARABAROVA.

Цікаво, що співачка вирішила в період карантину радувати своїх прихильників не тільки музичними новинками, але й онлайн-квартирниками. «Карантин – це вирок? НІ! Як ви знаєте, нещодавно було оголошено карантин та заборонені масові заходи. Але ми будемо зустрічатися кожного тижня, в четвер, о 20:00 на онлайн квартирниках у прямому ефірі на моїй сторінці в Інстаграм. Буду рада бачити всіх. Трохи поспіваємо, трохи поспілкуємось. Сподіваюся, це не надовго і скоро ми зустрічатимемось на живих концертах в усіх куточках України», – пише у соціальних мережах Світлана.

TARABAROVA – Найкрасивіша / No stress
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *