Світлана Тарабарова – Наодинці
Живі виступи, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Світлана Тарабарова – Наодинці (EP + відео)

Повернувшись зі свого великого концертного туру містами України, що включав у себе аж 21 виступ, співачка Світлана Тарабарова привезла додому не тільки лантух позитивних вражень та безліч світлих побажань від прихильників, а й новий акустичний міні-альбом під назвою «Наодинці». Саме так, свіжий EP-реліз було записано безпосередньо під час туру, а всі представлені у ньому композиції народилися саме під час згаданих концертних мандрів виконавиці. Міньйон «Наодинці» можна придбати у високій якості за допомогою iTunes, Google Play чи тотожних офіційних сервісів, або ж послухати у соціальних мережах – зокрема, музичний матеріал платівки нещодавно з’явився на офіційних сторінках Світлани Тарабарової ВКонтакті. Окрім того, артистка оприлюднила відео виконання нових пісень на YouTube.

«Цим релізом я хотіла показати іншу сторону своєї творчості та самої себе в цілому. Ця сторона значно глибша та інтимніша, адже саме так, без зайвого пафосу, промоції, аранжувань та кліпів і народжується справжня музика. Зазвичай ми проводимо у дорозі чи не півжиття і це досить вдалий час для зазирання у підсвідомість, для того щоб поставити самому собі правильні запитання. У цих роздумах у моїй свідомості почали вимальовуватись нові пісні, які я, зрештою, вирішила записати та зібрати під однією обкладинкою», – зазначила Світлана Тарабарова.

Додамо, що міні-альбом «Наодинці» став не єдиною творчою віддушиною для співачки – не так давно Світлана дебютувала у ролі дизайнера авторського «позитивного» одягу, представивши загалу свою колекцію, яка називається практично як пісня проекту Mari Cheba – Svitlo V tobi.

iTunes
Google PlayВам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрій says:

    Світланка молодець)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *