TARABAROVA – Мені Казково
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

TARABAROVA – Мені Казково (Кліп)

Співачка TARABAROVA (Світлана Тарабарова) презентувала кліп у стилі «нео-мюзикл» до синглу «Мені казково». Це відео стало першою спільною роботою співачки та хореографа-постановника Дениса Стульнікова і вже третьою зі командою «Маніфест продакшн». Одразу після прем’єри клiпу виконавиця оголосила про незвичайний всеукраїнський тур #FOLLOWERS ONLY TOUR. Справа в тому, що оскільки зали не зможуть вмістити всіх охочих, тож потрапити на концерти зможуть лише «фоловери» Світлани у соціальних мережах.

Зйомки кліпу на трек «Мені казково», який потрапив до альбому під назвою «23:25», відбувалися в одному зі столичних готелів, який, за задумом режисера, перетворився на місце чарівної вечірки. У новій відеороботі шанувальники побачать справжній мюзикл з яскравими образами i стильною хореографією від Дениса Стульнікова.

П’ятимісячний син Світлани Іван був вперше присутнім на зйомках кліпу, адже порушувати його режим годування було дуже не бажано. Варто зазначити, що молода мама TARABAROVA знаходиться в ідеальній формі і вже готова здивувати країну незвичайним туром на підтримку альбому «23:25» – #FOLLOWERS ONLY TOUR.

TARABAROVA об’єднає світлою музикою 22 міста України. Своїм підписникам під час туру співачка обіцяє багато приємних сюрпризів і неповторну дружню атмосферу. Графік туру та спеціальний КОД, без якого неможливо придбати квитки на концерт, можна знайти на сторінках Світлани у соціальних мережах.

TARABAROVA – Мені Казково

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *