TARABAROVA INPLUS Крила
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

TARABAROVA & INPLUS – Крила (Максі-сингл + кліп)

Співачка Світлана Тарабарова (TARABAROVA) сьогодні презентувала у мережі свій новий максі-сингл під назвою «Крила» та офіційний кліп до головної версії пісні. До слова, реліз включив у себе чотири різні варіації даного треку.

Цікаво, що дана робота є дуетною, адже разом із Світланою над «Крилами» працював фронтмен електронного гурту INPLUS Андрій Порадовський. За словами авторів, пісня «Крила» – це нагадування про те, що важливо завжди отримувати справжні, можливо інколи «дитячі» емоції у відносинах, вірити у свою половинку та відчувати все так, як вперше.

TARABAROVA розповіла, що ідея спільної композиції прийшла до неї, коли вона випадково зустріла Андрія на одній зі студій звукозапису і почула його музику. Саме тоді співачка впевнилася у тому, що разом вони здатні ще краще донести до слухача сенс та задумку майбутньої пісні, нагадати меломанам про безцінність щирого кохання і крил, які воно дарує.

TARABAROVA & INPLUS – Крила
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Автором кліпу до пісні «Крила» виступив вітчизняний режисер DVIZHON (Юрій Двіжон). Оператор: Максим Маліновський. «Дякую коханому, сину Івану та всім, хто зі мною на Світлій Стороні Музики!» – пише в анотації до відео TARABAROVA.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *