TARABAROVA
Інтерв'ю, Матеріали

TARABAROVA: «Я завжди обираю світлу сторону»

TARABAROVA (Світлана Тарабарова) – українська поп-виконавиця, композитор, авторка власних пісень, яку за яскравий колір волосся та позитивну вдачу вже встигли охрестити однією з найбільш яскравих та «сонячних» артистів вітчизняної сцени. Рудоволоса співачка розпочала свою сольну музичну кар’єру у 2012 році, а нещодавно символічно перегорнула сторінку свого минулого творчого етапу, про що ми не могли не дізнатися у неї більш детально.

Нещодавно ви поглянули на звучання своїх творів під іншим кутом, в наслідок чого кілька останніх композицій стали першими ластівками оновленого вектору вашої творчості. Розкажіть про нього.

Вітаю! Мені надзвичайно приємно, що ви це помітили і відмитили. Дійсно, зараз я більше захоплююся електронною музикою, адже відчуваю в ній нестримну енергію, яка єднає людей. Але зміст пісень не змінився. Як і раніше, для мене важливий меседж в моїх текстах, те, що я передаю людям через пісні. Мої слухачі пишуть мені багато листів, з яких я дізнаюсь, що своєю творчістю надихаю на сміливі вчинки, а для багатьох закоханих композиції стають знаковими в їх стосунках. Наприклад, мої пісні «Добре з тобою» і «Цунамі», які з’явилися у 2017 році, стали важливими для пар, і навіть супроводжують їх у подружнє життя! Це мене дуже тішить і водночас також надихає створювати ще більше музики про почуття і з таким саундом!

А свій стиль у музиці зараз я називаю «Сонячний біт». Мені здається, в нього є майбутнє!

Останнім часом за вами закріпився образ світлої та позитивної виконавиці – ви часто оспівували в піснях свої власні переживання, присвячували їх своєму чоловікові Олексію, тощо. Ваше оточення завжди впливає на настрій творчості?

Як автора музики і слів, мене дійсно надихає моє оточення – моя родина, країна, мої друзі та саме життя. Особливо гостро я відчуваю біль, сум, несправедливість, яку ми всі переживаємо протягом останніх декількох років. Цьому я присвятила свій другий студійний альбом «Вірю.Знаю». Це крик моєї душі, крик мільйонів українців, який вже, на жаль, став історією.

По життю я завжди обираю світлу сторону. Відповідаючи на ваше питання, я не можу сказати «так, 100% впливає», тому що оточення буває різним, а моя позиція, як музиканта, єдина – тільки світла сторона музики!

TARABAROVA

Розкажіть про ідеальну, на ваш погляд, модель сім`ї. Початкове уявлення про неї заклали ваші батьки?

Звичайно, мої батьки, і я цьому дуже рада! Мама з татом знайомі з семи років, сиділи за однією партою, виховали трьох доньок (я наймолодша). Поважати людей, цінувати близьких, багато працювати, бути сміливою і сильною – цьому мене і моїх сестер навчили наші батьки. Я не вживаю слово «ідеальний» взагалі. Ідеальним життя може бути в рекламі по телевізору. Реальне життя трохи інше. Але останнім часом мене дуже засмучують настрої у нашому суспільстві: жінки терплять домашнє насильство, а чоловіки майже забули, як бути прикладом для своїх дітей. Хочу, щоб було менше таких історій, а більше позитивних. Насправді все в наших руках і тільки від нас залежить, який настрій ми створимо в своїх родинах. Так, можливо, і країну перевиховаємо!

Чоловік підтримує ваш рід занять?

Так, він моя найбільша підтримка, перший слухач і критик!

Наскільки я розумію, його внесок буде і в новому альбомі, який має з’явитися навесні. До речі, як би ви охарактеризували майбутню платівку, її концепцію та ідею.

Заздалегідь охарактеризувати не можу, бо робота в студії – це вічний пошук, але одне я можу сказати точно: цей альбом надихатиме нас кохати ще дужче, сміятися ще голосніше і мріяти!

Можна спрогнозувати, що самим лише альбомом ваші плани на 2018 рік не обмежуються. Які ще задуми ви плануєте втілити цьогоріч?

Вже зараз ми запланували зйомки двох відеокліпів та величезну кількість концертів у різних містах України.

Зрозуміло, що творча діяльність подарувала вам позитивні знайомства з багатьма українськими виконавцями, але кого з них особисто ви регулярно слухаєте не через дружбу, а, власне, через музичний матеріал?

Останній україномовний альбом, який я прослухала – це альбом «Відчуваю» двох талановитих хлопців із гурту KADNAY. Але, насправді, останнім часом з`являється так багато нових, талановитих виконавців, що я не встигаю за ними слідкувати.

На вашу думку, українська музика має бути україномовною?

На мою думку, українська музика повинна бути і крапка! І чим більшою кількістю мов її почують – тим краще і тим більше людей по всьому світу дізнаються про нашу країну та полюблять її.

Ніхто не дорікає українським виконавцям, якщо ті співають англійською, французькою та іншими мовами. Питання виникає лише тоді, коли артисти активно гастролюють у Росії. Але доки це не врегульовано законодавством – це залишається на совісті кожного артиста. Моя позиція однозначна, про неї я відкрито говорю і її можна прослідкувати в моїй творчості.

Чого би ви побажали читачам у 2018 році?

Віри в себе і в справу, якій ти присвячуєш своє життя. Це найголовніше!

TARABAROVA

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *