TARABAROVA – 23:45
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Релізи

TARABAROVA – 23:45 (Альбом)

11 жовтня в одному з київських кінотеатрів відбулася незвичайна презентація альбому TARABAROVA «23:25» – гості побачили 38-хвилинний музичний фільм, знятий за мотивами альбому.

Обкладинку третього студійного альбому Світлани Тарабарової прикрасили магічні для співачки цифри 23:25 – саме в цей час вона стала щасливою мамою первістка. Практично всю платівку Світлана написала під час вагітності, будучи у піднесеному настрої та відчуваючи натхнення, тому вибір назви був цілком очевидним.

Пісні з нового альбому закликають слухачів на «світлу сторону музики», зігрівають і дають надію. Наприклад, сингл «Добре серце», який TARABAROVA презентувала в день народження сина, зворушує до глибини душі, а жартівлива «Хочу бути тільки з тобою» залишає найпозитивніші емоції.

Відеофільм створив відомий художник Лесь Панчишин, який зміг відобразити в кадрі один день, 24 години з життя артистки. «Мені було важливо, щоб картинка в кадрі була теплою, справжньою, навіть трохи «аналоговою». І я дуже вдячна Лесю за те, що він відчув мою музику і побачив мене саме такою», – прокоментувала TARABAROVA.

Закрита презентація альбому відбулася відразу в двох залах кінотеатру Оскар, щоб розмістити бажаючих першими почути новий альбом співачки. Світлана зустрічала гостей у вбранні від дизайнера Катерини Савченко – білий піджак був декорований вишивкою з назвами всіх пісень з альбому. Привітати співачку з релізом зібралися близькі Світлани, представники ЗМІ, а також багато селебріті.

З 12 жовтня альбом «23:25» доступний в iTunes і на всіх цифрових майданчиках, а відео-версія – на офіційному YouTube-каналі TARABAROVA.

TARABAROVA – 23:45

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Андрій says:

    Чому ж :45, коли :24?

  2. Олександр says:

    Приємно здивований. Сподобалось!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *