TANKATAKA - Зима
Матеріали, Популярна музика, Релізи

TANKATAKA – Зима (Сингл)

«Два-три тижні вже давно пройшли»: TANKATAKA про почуття українців у новому синглі «Зима».

Напередодні Різдва TANKATAKA поділилась зі слухачами новим синглом «Зима», у якому вона рефлексує свою внутрішню напругу останніх місяців та відчуття безпорадності, і звертає увагу українців на важливість піклування про власний емоційний стан під час війни.

«Зима» — потік внутрішньої втоми, злості та рекомендацій соцмереж, які, наче хвиля розміром з цунамі, кожного дня накривають тебе з головою і затягують в безодню. Пісня про нескінченний друк реальності за вікном, яку на відміну від телефону або телевізору, неможливо вимкнути. І ніякі два-три тижні вже не заспокоюють. Натомість, всередині лише болюче питання, як жити далі, а ззовні — холодна зима.

TANKATAKA - Зима

«Українці надзвичайно сильні люди, якими пишається весь світ. Але навіть супергерої іноді втомлюються. Я хочу донести через цю пісню те, що не треба ігнорувати втому. Кожен з нас переживає зараз тяжкі травмуючі події, які наодинці складно витримати і органічно інтегрувати в життя. Орки принесли в наш дім найдовшу, найтемнішу і найхолоднішу зиму, але ворогу не зломити наш дух. А для цього ми маємо піклуватися про себе і один одного. Україна вистоїть, бо краще одна зима без світла, ніж завжди бути під триколором» — звертається співачка до українців.

Це зворушливий трек у жанрі chamber pop, у якому відчуття безпорадності та меланхолії виражені тендітною грою на фортепіано та струнних, які контрастують з потужним синтовим басом та електронним бітом і підкреслюють напругу та тривогу.

TANKATAKA – Зима
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *