TANKATAKA – Укриття
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

TANKATAKA – Укриття (Сингл)

Український незалежний музичний проєкт TANKATAKA випустив новий сингл «Укриття», присвячений всім українським сім’ям, вимушеним кожного дня ховатися від ворожих обстрілів у підвалах, бомбосховищах, метро, тощо, і молитися вийти звідти живими. Це пісня-колискова від імені матері, яка колише свою дитину в укритті, ковтаючи сльози відчаю та болю від тієї реальності, в якій вимушена бути її дитина.

Трек має нетипову структуру, поєднуючи у собі хіп-хоп ритм з авторським жіночим вокалом та елементами народного співу. Проникливе звучання гітари та дзвіночків в поєднанні з масивним звучанням басу та синтезаторів створюють потужний за характером трек, який жодного не залишить байдужим.

TANKATAKA – Укриття

TANKATAKA – це незалежний музичний проєкт співачки, авторки та активістки Тані з Миколаєва, яка останній час проживає у Німеччині. TANKATAKA бере активну участь у демонстраціях на підтримку України, виступає на благодійних концертах та допомагає вимушеним переселенцям з України в Німеччині.

Пісня «Укриття» була написана в кінці березня і була вже неодноразово виконана акустично на демонстраціях та благодійних концертах в Німеччині і одразу знайшла відгук та місце в серцях багатьох українців.

І ось нарешті трек «Укриття» доступний для прослуховування в новому звучанні на всіх музичних стрімінг платформах.

TANKATAKA – Укриття
Стрімінгові платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *