TANKATAKA — Миколаїв
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

TANKATAKA — Миколаїв (Кліп)

Напередодні Дня Миколаєва TANKATAKA зробила подарунок рідному місту.

9 вересня незламний Миколаїв святкує День міста. З цієї нагоди українська виконавиця TANKATAKA презентує сингл «Миколаїв» – щире освідчення рідному місту співачки та авторки пісень. TANKATAKA сподівається, що «Миколаїв» стане гарним подарунком усім жителям незламного міста корабелів, яке від початку повномасштабного вторгнення мужньо протистоїть ворогу.

Таня Кожухаренко, лідерка гурту TANKATAKA, народилась і виросла в Миколаєві. Однак уже понад п’ять років живе за кордоном. У синглі «Миколаїв» вона намагалася передати увесь той біль, що переживає через розлуку з рідним містом та події, що відбуваються вдома.

Ось як розповідає історію «Миколаєва» сама Таня: «Багато місяців поспіль я бачу сни про Миколаїв. В них я часто гуляю містом і не впізнаю його. Іноді це ніч, і в місті немає світла, немає людей. Інколи це залпи ракет та крики повітряних тривог. Одного разу мені наснилося, що я ховаюся у бомбосховищі (воно чомусь було біля магазину “Сотка” в будівлі навпроти Маку) і дивлюсь крізь щілини, як у центрі міста падають ракети. А колись мені наснився жах, у якому моє місто накриває цунамі...

Попри велику відстань мій розум не відпускає думки про рідний дім….

…Я дивилась фільм про Миколаїв від українського документального проєкту “Хащі”. Там місто мого дитинства постає як мужній південний форпост, який весь час від початку повномасштабного вторгнення бере на себе удар ворожих військ, аби вони не пройшли далі вглиб країни. Я настільки була вражена побаченим, що протягом перегляду записувала свої думки у віршованих рядках. Було неймовірно боляче бачити задокументовані знайомі райони, місцевих мешканців, які живуть в умовах війни, та трагедії, які трапилися на очах знімальної групи…

Всю цю купу емоцій та думок було несила більше тримати в собі. Так народився “Миколаїв”».

TANKATAKA — Миколаїв

Експериментальна композиція з перших секунд переносить слухача в атмосферу Миколаєва, в якій зливаються в одне ціле краса двох річок міста, Південного Бугу та Інгулу. TANKATAKA прагне закохати кожного українця в Миколаїв. Ви точно полюбите місто корабелів, навіть якщо ніколи не були там. Пісня сповнена гірким смутком і гарячою гордістю, німим жахом та мрійливою надією.

«Я пишаюся своїм рідним містом та хворію душею від випробувань, що випали на його долю, – зізнається виконавиця. – ворог мав великі сподівання щодо Миколаєва через російськомовне населення, але ці сподівання не могли виправдатися. Мій гордий Миколаїв показав свою міць та незламність!»

TANKATAKA — Миколаїв
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *