TANKATAKA - Коли закінчиться війна
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

TANKATAKA – Коли закінчиться війна (Кліп)

TANKATAKA об’єднала українців за кордоном у новому відео “Коли закінчиться війна”.

24 серпня, у День Незалежності України, TANKATAKA презентує відео роботу Коли закінчиться війна. І намагається знайти відповідь на питання, що хвилюють кожного українця.

Україна переможе! Без варіантів! Однак що чекає на кожного з нас після війни? Якими повернуться додому ті, хто боронить Україну на фронті? Якими повернуться ті, хто, рятуючи дитячі життя, залишив рідну землю і поїхав за кордон? Що буде з Україною? Якою стане Батьківщина? Як не загубитися у новому житті і чим може допомогти у відновленні держави кожен із нас?

У новому відео Коли закінчиться війна TANKATAKA намагається віднайти відповіді на безліч цих питань.

У зйомках кліпу Коли закінчиться війна взяли участь українці, які через війну вимушено залишили свій дім і опинилися у Німеччині. Авторами відеороботи стали учасники гурту TANKATAKA – Таня Кожухаренко та Кирило Майхопар. Музиканти самостійно реалізували власну ідею. І самі повністю займалися процесом відеозйомки.

TANKATAKA - Коли закінчиться війна

“У цій роботі для нас було дуже важливим не просто показати, а познайомити людей з тими, хто переживає затяжну розлуку з рідною домівкою, з рідними людьми, яких вони, можливо, не бачили понад рік. Дати можливість героям відео розповісти особисті історії через емоції в їхніх очах, – розповідає лідерка гурту TANKATAKA. – Українцям за кордоном дуже складно інтегруватися у суспільство, де усе інше, незнайоме… Залучивши їх до зйомок відео, ми хотіли також створити додатковий простір для об’єднання через спільну справу”.

Кожна людина, що постає у відео, – це маленький човник, який опинився в океані невідомості і був змушений почати життя з нуля. Практично у кожного в Україні залишились рідні люди: чоловіки, батьки, друзі… Вдома залишилося усе їхнє життя. Утім, багато хто із цих людей втратив дім і навіть ціле рідне місто…

“Ми закликаємо не здаватися, рухатися вперед всупереч втомі та жаху навколо, – говорить TANKATAKA. Адже майбутнє України залежить від кожного з нас. І кожен із нас не «маленький гвинтик», а зірка і справжній Герой”.

Не зупинись!
Рук не опускай!
Ми самі собі
Будуємо Рай!
Тут кожен – Зірка,
І кожен – Герой!
Давай вставай!
Іди за мною!

TANKATAKA – Коли закінчиться війна
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *