TANKATAKA — Інопланетяни
Матеріали, Популярна музика, Релізи

TANKATAKA — Інопланетяни (Сингл)

«Все починається з сім’ї» – TANKATAKA про вплив домашнього насильства на війну в Україні у новому синглі «Інопланетяни».

15 червня TANKATAKA презентувала нову роботу «Інопланетяни», у якій звертає увагу на проблему домашнього насильства та пояснює важливість обговорення цієї теми в умовах війни.

«Для мене тема домашнього насильства завжди була дуже особистою, бо із самого дитинства я бачила навколо себе прояви жорстокості серед близьких мені людей. Були як «літаючі тарілки», так і «космос» під очима жінок. Тому зараз для мене принципово не мовчати про це, а за можливості через свою творчість говорити про проблематику домашнього насильства на широку аудиторію, бо мовчання тільки посилює і нормалізує це явище. Так і виникла пісня “Інопланетяни”».

Повномасштабна війна, яка триває в Україні, не зупиняє вчинення правопорушень, які були поширеними в нашій державі й раніше. Домашнє насильство є одним із тих явищ, яке у період війни може лише загострюватися і при цьому залишатися невидимим.

На очах моїх весь космос
Та ти би знав, як то непросто
Волати в вакуум, дихати носом
Коли скафандру немає геть

«Виходом синглу «Інопланетяни» саме зараз, в воєнний час, я хочу підкреслити, що домашнє насильство в умовах війни в Україні нікуди не зникло. Ми маємо ще більш посилено говорити про це і звертати увагу на необхідність його профілактики та запобігання його появи, бо загалом насильство – це одна велика комплексна проблема, рішення якої має починатися ще з сім’ї».

TANKATAKA — Інопланетяни

Попри війну, органи та установи повинні докласти максимальних зусиль аби факти домашнього насильства не замовчувалися, а постраждалі були видимі, зверталися по допомогу та отримували належний захист своїх прав. На жаль люди зараз менше звертаються по юридичну допомогу через бар’єри, зумовлені війною. Для багатьох ця проблема є “не на часі”, оскільки в держави вистачає проблем, і загалом це зараз не в пріоритеті.

«Війна є лакмусовим папірцем, який посилює будь-які проблеми та кризи в суспільстві, і ми ще достеменно не знаємо, у що може вилитись нам війна у плані погіршення ситуації із домашнім насильством.

Мені вкрай важливо максимально голосно привертати увагу до цієї теми і не знімати з неї фокус. І я хочу, щоб пісня «Інопланетяни» стала нагадуванням про те, що домашнє насильство – це ненормально. Щоб слухачі і слухачки відчули підтримку і те, що їх проблеми важливі у будь-який час. Я хочу, щоб вони були почуті».

Хоча ми не є інопланетяни,
Та літаючих тарілок багато в нас.
І бодай вони летять над головами,
NASA рятувати не дають наказ.

Цей танцювальний synth-pop трек на складну соціальну тему навмисно загорнуто в жваву «обгортку», щоб підкреслити контраст зі змістом тексту. Даний прийом використано аби підсвітити те, що останнім часом люди не завжди вслуховуються в текст і звертають увагу лише на музичну складову.

Слухай сингл «Інопланетяни» від TANKATAKA на всіх стримінг майданчиках.

TANKATAKA — Інопланетяни
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *