TANKATAKA презентувала свою дебютну платівку під назвою «Анестезія». Вона є символічним «знеболювальним засобом», покликаним допомогти справитися з важкими душевними переживаннями. У цьому альбомі поєднано історії людей, які прагнули віднайти баланс у нашому складному світі. Кожен трек написано після початку повномасштабного вторгнення ворога в Україну, і разом вони є темним музичним полотном, крізь морок якого пробивається надія.
Альбом увібрав у себе глибокі та темні переживання, які мали місце в житті TANKATAKA останніми роками.
За словами авторки, війна в Україні дуже вплинула на її ментальне здоровʼя – весь цей час вона почувається достатньо не стабільно й перебуває на терапії. І платівка «Анестезія» – це справжній виклик для неї. Але попри нервові зриви та складнощі, під час роботи над альбомом виконавиця відчувала відповідальність як перед собою, так і перед історіями, які розповідає платівка. Словом, процес створення диску був тривалим та емоційно виснажливим: TANKATAKA намагалася поєднати основну роботу зі створенням музики та подоланням особистих криз.
Одна з головних пісень альбому – «Страта», є закликом до боротьби за свободу, де підіймаються питання не тільки боротьби нашої країни проти агресора, але й також боротьби за права жінок. До цієї композиції також було знято офіційний кліп.
Інші важливі пісні платівки – «Вітальня» і «Дзеркало», у яких авторка відкриваючи серце демонструє частину своїх найпотаємніших страхів та переживань, від страху втратити близьку людину до аутоагресії.
Загалом лонгплей «Анестезія» схожий на картину художника-імпресіоніста, написану широкими мазками та різними фарбами, що символізує емоційні хитання. За словами авторки, платівка вийшла дуже чесною і такою, що не буде намагатися сподобатися слухачу, але саме в цьому і є її особливість. Головна ідея даного релізу – це твердження про те, що не варто сприймати внутрішню кризу як фінал, адже вона є можливістю до відродження, до нового старту.