Tange Irine – Кому
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Tange Irine – Кому? (EP)

Учасники столичного гурту Tange Irine вирішили дізнатися, що ж вийде, якщо взяти дрібку альтернативного року, змішати його з блюзом, додати трохи психоделіки і ще потім все це приправити мелодійними баладами. Врешті-решт, у результаті цього нетривіального стилістичного поєднання народився новий міні-альбом команди, що отримав назву «Кому?», та вмістив у себе чотири авторські композиції: «Розчиняюсь», «За Водою», «Неси» та «Вночі». Офіційний реліз ЕР-платівки у мережі відбувся сьогодні, 29 травня 2018 року.

До слова, досить незвичну назву для гурту Tange Irine було запозичено у гурту Led Zeppelin. За словами засновниці колективу Ірини, у «Зеппеленів» є пісня «Tangerine» («Мандарин»), яка їй дуже подобається (як, зрештою, й уся творчість легендарного гурту), а ще вона є великою шанувальницею мандаринів як таких. І саме такий перегук англомовної назви фрукту та імені співачки подали ідею для назви нової музичної одиниці.

«Ура, ура і ще раз ура! Нарешті я можу продемонструвати, на що пішли останні півроку мого життя! Лайкаємо, коментуємо, вступаємо до спільнот», – пише у Facebook про цей «вистражданий альбом» вокалістка гурту Ірина Якубовська.

Зауважимо, що «перший шматок від майбутнього пирога», тобто перший сингл під назвою «Розчиняюсь», доповнений супутнім лірик-відео, музиканти оприлюднили на своїй сторінці у YouTube менше тижня тому. А вже сьогодні чотиритрековий ЕР «Кому?» доступний не тільки для прослуховування, але і для придбання на популярних сервісах продажу контенту.

Українська музика: Tange Irine – Кому?

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *