Сергій Танчинець – Мовчати
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Сергій Танчинець – Мовчати (Кавер)

Лідер відомої команди «Без Обмежень» Сергій Танчинець до четвертої річниці смерті Андрія Кузьменка створив свій варіант відомої пісні «Мовчати». Окрім Сергія, у записі композиції взяли участь Віталій Сичак (гітара), Армен Костандян (дудук) та Артур Данієлян (саунд-продюсування, клавіші та бек-вокал).

«Кузьма не мовчить, Він посеред нас! Сумуємо… Пам’ятаємо…» – написав у соціальних мережах Сергій.

Цікаво, що судячи з попередніх дописів музиканта у Facebook, можемо припустити, що оновлена пісня «Мовчати» має потрапити до майбутнього максі-синглу колективу: «Поки ви там тойво, ми тут пишем треки до фільму «Позивний Бандерас» та для нашого максі-синглу. Пишемо дудук! Грає вірмен Армен Костандян, продюсить теж вірмен Артур Данієлян. Тож бастурма також присутня:) Саппорт – Віталій Сичак».

Варто також зауважити, що шанувальники гуртів «Скрябін» та «Без Обмежень» позитивно відреагували на новинку: «Допоки ми слухаєм його пісні – він живе у наших серцях»; «Пісня бере за душу, приємно, що його роботи не забувають»; «Шана Вам, Сергію, що бережете пам’ять про нашого геніального Скрябіна»; «Сергій Танчинець, ви неймовірно зворушливі»; «Як на мене, це найдостойніше вшанування пам’яті нашого Чувака».

Сергій Танчинець – Мовчати

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *