TANA – Земля
Матеріали, Популярна музика, Релізи

TANA – Zemlya (Сингл)

Інтернаціональний проект з українським корінням TANA презентував україномовну пісню під назвою «Земля», яка вже встигла запам’ятатися багатьом слухачам завдяки своєму незвичайному звучанню – в основі саунду новинки лежить стилістика EDM у переплетінні з імпульсивними африканськими мотивами. Загалом, окрім вокалістки гурту TANA Тетяни Степанової, протягом декількох місяців роботи над піснею, свою руку та вміння до її появи доклали понад десять різних музикантів.

За словами фронтвумен гурту, пісня ZEMLYA – це музична історія про людей та їхні взаємовідносини, а присвячується вона усім учасникам гурту TANA, усім тим, хто так чи інакше допомагав і допомагає життєдіяльності проекту як окремої творчої одиниці.

До слова, африканські мотиви у композиції з’явилися не випадково – на їхнє застосування авторку музики надихнув барабанщик гурту, який є нігерійцем. «У мене завжди була мрія попрацювати з людьми конкретно з Африки, адже вони музику відчувають абсолютно по-іншому, не так як ми. У першу чергу я шукала однодумців, здатних привнести у мою музику дещо нове, щось своє. І звичайно, саме через це на концертах завжди можна почути, що наші живі пісні достатньо відрізняються від студійних записів», – каже вокалістка TANA.

TANA – Zemlya

TANA у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *