Takeplace – Стіна
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Reiva – Стіна (Сингл)

Тернополяни з рок-гурту Reiva у своєму новому студійному синглі «Стіна» намагалися на декілька хвилин занурити слухача у відчуття безвиході, тим самим, немов, нагадавши, що дане поняття немає абсолютно нічого спільного із нашим реальним життям, а вірне рішення завжди можна знайти у будь-якій, навіть самій важкій ситуації. Запис та зведення: Frost Magnetic Records.

Основна ідея твору від Reiva полягає у тому, що його головний герой під тиском проблем втрачає зв’язок з реальністю, але його рятує дівчина та щирі почуття, бо, як то кажуть, любов здатна не тільки цілий світ врятувати, але й одну маленьку людину. «Нічого не має значення, коли твої думки шепочуть: «Ні, ти ніколи не зможеш вибратись з цього лабіринту проблем!» Адже ця гора думок майже одразу перетворюється на міцну кам’яну брилу, яка, засівши у голові, огороджує тебе від реального світу. Однак все закінчиться добре у ту мить, коли ти зрозумієш, що це все лиш вода, а ніяка не скеля, а думки цілком матеріальні», – коментує для «Нотаток» новинку вокаліст та автор слів пісні «Стіна» Ярослав Земба.

До речі, дана композиція народилась якраз після подібного «безвихідного періоду» у житті Ярослава.

Після інтернет-прем’єри синглу учасники Reiva одразу ж активно взялися за його наступника, якого обіцяють продемонструвати загалу протягом кількох наступних місяців. А вже далі, одразу за наступною піснею, хлопці мають на меті взятися за формування свого першого повноформатного альбому, тому слідкуйте за наступними новинами.

Українська музика: Reiva – Стіна

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *