TA.POLYA - Сон
Матеріали, Популярна музика, Релізи

TA.POLYA – Сон (Сингл)

14 жовтня, до Дня Захисників і Захисниць, співачка TA.POLYA презентує свій дебютний сингл «Сон» на слова поеми Т.Г. Шевченко. Біль, лють та непокора чутно в кожній ноті, в кожному слові. Через 178 років слова “Бо немає Господа на небі!” звучать так, ніби сказані саме сьогодні під час смертей, вибухів та повномасштабної війни.

«Цей твір для мене – уособлення того, що зараз всі ми живемо у страшному сні. Іноді здається, що Бог залишив нашу країну і сили сподіватися на краще покидають нас. Але ми мусимо пам’ятати, що все погане, як і страшний сон, завжди закінчується…» – говорить співачка TA.POLYA .

В кінці жовтня очікується реліз кліпу «Сон». Над відео працювали Руслан Богдан, який був оператором «Стефанії» гурту Калуш, та Гліб Михайличенко, український режисер та сценарист.

TA.POLYA - Сон

TA.POLYA – це проект молодої артистки, який несе в собі ідею сили українських жінок, що непохитно боронять нашу країну та тримають її тил. Основною метою проекту співачка обрала транслювати через свою творчість містичний дух та мудрість українських берегинь.

Проект народився під час повномасштабного вторгнення росії в Україну за сприяння об’єднання музикантів «Київський Культурний фронт». Разом з ними артистка благодійними концертами зібрала понад 100 000 грн. на допомогу армії.

Вокал – Поліна Линник, фортепіано – Влада Бучко, соло та бас-гітара Юрій Грузинський, ударні – Арсеній Сєрий, запис – AVSound, зведення – AVSound.

TA.POLYA – Сон
Пісня на музичних майданчиках

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *