TA.POLYA - Сон
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

TA.POLYA – Сон (Кліп)

Що спільного у Шевченко і Рене Магрітта?

22 листопада молода артистка TA.POLYA презентує свій дебютний кліп на пісню «Сон».

В основі сюжету лежить історія боротьби героїні, яка являється уособленням України, та непокори вільного українського духу в образі іншої дівчини. Нашу країну ділили, грабували, намагалися скорити і “закопати” саму ідею Незалежності та Волі. Для гостроти сприйняття режисер-постановник додав сюрреалістичні вставки з імітацією художника Рене Магрітта, адже живописна манера художника, така навмисно безособова і суха, виявляє парадоксальну здатність до правдоподібного зображення немислимої нам реальності.

TA.POLYA - Сон

«Шлях кожного з нас від темряви, болю та самопожертви до абсолютної свободи – народження чогось нового. Бунтарські рядки та агресивна подача, вже більше ста років змушують тверезо подивитися навколо», – говорить про кліп режисер, Гліб Михайличенко.

До зйомок кліпу були задіяні більш ніж 20 професіоналів. Серед них відомий український оператор – Руслан Богдан, ви могли бачити його роботу у кінофільмі «Довбуш», «Віддана» та у кліпі гурту Kalush Orchestra «Stefania», та директорка Арт департаменту – Анна Довбуш, яка працювала з гуртом LATEXFAUNA, JERRY HEIL та Артемом Пивоваровим.

TA.POLYA – Сон
Insta

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *