CbIP & LAUD – Відчуваю
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

CbIP & LAUD – Відчуваю (Кліп)

Кілька тижнів тому ми пропонували до вашої уваги перший реліз лейблу Rookodill’a у вигляді кліпу гурту «Сальто Назад» під назвою «Не вмію», а наразі вже настав час для презентації його наступника. Отже, наша новинка – це спільна робота саунд-продюсера та бітмейкера вже згаданого проекту «Сальто Назад» під псевдо СbIP, та фіналіста останнього сезону талант-шоу «Голос Країни» – Влада Каращука (LAUD).

Свіжий кліп на пісню «Відчуваю» став справжнім експериментом, при чому не тільки для музикантів, а й для хореографа Костянтина Коваля, якому довелося вдягнути маску та рухатися в ній центральними вулицями столиці. Ці рухи, звісно ж, були танцем, а використана маска була не простою тканиною – за допомогою невеличкого екрану вона транслювала рухи хореографа у режимі онлайн. Словом, Костянтин мав змогу побачити свій танець очима сторонньої людини – очима звичайного перехожого.

«Мені дуже подобається танцювати, а також мені дуже подобається як танцюють інші люди. Але мені до цього ніколи не доводилося робити ці дві дії одночасно», – розповів Костянтин Коваль.

«Друзі! Я надзвичайно радий представити Вам плід нашої співпраці з новим українським музичним лейблом Rookodill’a та саунд-продюсером СbIPом. До вашої уваги нова пісня під назвою «Відчуваю» і кліп до неї! У цьому проекті Ви будете чути і бачити мене під ім’ям LAUD», – написав у соціальних мережах Владислав Каращук, колишній учасник команди Івана Дорна у телешоу «Голос Країни 6».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *