Синя Вапа - Лазурит
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Синя Вапа – Лазурит (Альбом)

Молодий київський рок-гурт “Синя Вапа” після декількох демо-записів та ЕР-релізів нарешті представив повноформатну дебютну платівку, що отримала назву “Лазурит” і вмістила в себе одинадцять авторських композицій. Зазначимо, що тираж виданого альбому склав всього тридцять копій, проте завантажити сам музичний контент диску можна без обмежень в офіційних спільнотах гурту в соціальних мережах.

До фізичного видання компакту музиканти поставились вельми відповідально і креативно, адже тридцять примірників “Лазуриту” відрізняються один від одного унікальною обкладинкою, присутнім на диску аудіо-вітанням музикантів слухачу, а також вони оформлені різними кадрами з фотосету “Синьої Вапи“.

За словами учасників гурту, музичного матеріалу “Синьої Вапи” цілком вистачило б аж на два повноцінні альбоми, проте музиканти прагнуть досягнути певного рівня вишуканості і оригінальності у звучанні композицій, тому для “Лазуриту” обрали одинадцять кращих, доведених до фінального вигляду треків. Щодо мови виконання хлопці також мають свої певні сталі й принципові погляди, адже доцільно вважають українську мову однією з наймилозвучніших і найспівочіших, а в одній зі своїх мрій прагнуть обов`язково заспівати солов`їною на великих міжнародних концертних майданчиках. У найближчих планах “Синьої Вапи” значиться зйомка дебютного відеокліпу, напрацювання нового музичного матеріалу і, звичайно ж, концертна діяльність.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *