Синя Вапа - Індіго
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Синя Вапа – Індіго (EP)

П`ятничним вечором, 3 квітня 2015 року, відбувся офіційний реліз нового EP під назвою «Індіго» від соличного інді-рок гурту «Синя Вапа», який, на жаль, став для колективу прощальним. Запис п`яти представлених композицій відбувався на київській студії «Липки звукозапис». Саме цим міні-альбомом музиканти підвели риску під своїм хоч і не тривалим, проте безсумнівно яскравим спільним творчим шляхом.

Розпочавши колективну роботу в рамках цього проекту у далекому 2012 році, хлопці встигнули порадувати слухачів декількома синглами та EP-релізами, численними живими виступами, а також повноформатним дебютним альбомом «Лазурит». Студійник, який побачив світ у 2013 році, вмістив у себе одинадцять авторських композицій та розповсюджувався на вільній основі в мережі Інтернет, так само як і вищезгаданий EP «Індіго».

«Друзі, станом на сьогоднішній день «Синя Вапа» відіграла все, що змогла, і надзвичайно вдячна усім ВАМ за підтримку на всіх фестивалях, від найперших демо-записів, «Заходу» 2012 року, презентації «Лазуриту» в Дивані і аж до останнього концерту 22 грудня 2014 року в тому самому Дивані. Бувають часи легкі і бувають не дуже. Це все лише умови, а не визначальні чинники, але зараз «Вапа» не має змоги повноцінно продовжувати свою діяльність», – зазначається на сторінках формації у соціальних мережах.

Вокаліст гурту Андрій Савдєєв розповів, що таке рішення не було спровоковано якимось конфліктом і всі колишні учасники «Синьої Вапи» на сьогоднішній день лишаються дуже близькими друзями. Просто так склалися обставини і цілі комплекси подій, які у купі призвели до завершення історії гурту. Принаймні у його сьогоднішньому вигляді, адже Андрій також поділився інформацією про те, що восени слухачі матимуть змогу ознайомитись із видозміненими варіаціями деяких з представлених треків. В якому вигляді та у рамках якого проекту це буде – дізнаєтесь трохи пізніше.

Чи остаточно завершилась історія «Вапи», чи ні, у будь-якому разі бажаємо всім її актуальним та колишнім учасникам сповна реалізувати своє «я» у найкомфортнішому та ближчому кожному з них напрямку діяльності.

[fap_track id=”6064″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *