Синтез DNK – Птахи
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Синтез DNK – Птахи (Альбом)

Хмельницький арт-рок гурт «Синтез DNK» презентує свій новий, другий за ліком альбом «Птахи»! Свіжа платівка складається з восьми пісень, серед яких – нові композиції, а також раніше опубліковані сингли «Глибина», «Місто» та «Історія».

«Вашій увазі пропонується вісім композицій, над якими ми працювали два останні роки. Кожна наша пісня – наче птах, якого ми відпустили на волю. Хай летять, збиваються у зграї чи шукають дорогу до неба поодинці», – коментує назву альбому лідер гурту Надія Телеховська.

За словами учасників гурту, на звучання «Птахів» вплинули класичні та нові представники прогресивного року. В традиціях жанру, «Синтез DNK» включили до платівки композицію «Застиглі Дні» – багатошаровий десятихвилинний твір з довгими інструментальними секціями, що присвячений трагічним подіям у часи Революції Гідності: «Написана пісня у лютому 14-го року, та ми не хотіли «виїжджати» на популярній темі. Але тепер пройшло достатньо часу».

Додамо, що наразі альбом вже став доступним на усіх популярних цифрових платформах: iTunes, Google Play, Spotify, Deezer ті інших.

Синтез DNK – Птахи
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *