Синтез DNK – Історія
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Синтез DNK – Історія (Сингл)

Хмельницька формація «Синтез DNK» готова переповісти слухачам свою «Історію»: саме під такою назвою світ побачив новий чуттєвий сингл команди, а точніше його актуальна інтерпретація. Справа в тому, що дана композиція була написана ще декілька років тому, виконувалася на живих виступах, але мала дещо інше аранжування, тому наразі музиканти вирішили не перевантажувати цей твір зайвим звуком, записавши акустичну версію пісні на студії звукозапису Underground. Автор музики – Антон Горбатюк, авторка слів – Надія Телеховська, аранжування – «Синтез DNK», запис – Макс Арієць.

«Ця пісня про кохання, і воно не надто щасливе, але хіба усі історії мають закінчуватися хепі-ендом? Зазвичай композиція сама знаходить мене, я ніколи не роздумую над тим, що я хочу написати: слова приходять у мою голову, складаються в речення і пізніше я сама дивуюся тому, що вийшло в кінці. Це, до речі, одна з небагатьох пісень, написана на чужу мелодію, здебільшого я сама пишу одразу мелодію та текст, а аранжування робимо гуртом», – розповіла читачам «Нотаток» вокалістка «Синтез DNK» Надія Телеховська.

Додамо, що новопредставлену «Історію» про трагічне кохання ви можете вільно послухати та завантажити на сторінці гурту в SoundCloud, або підтримати виконавців та придбати ліцензійний музичний контент за довільну суму на сайті Bandcamp.

Синтез DNK – Історія

Bandcamp


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *