Синтез DNK – Історія
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Синтез DNK – Історія (Кліп)

Музична «Історія» від гурту «Синтез DNK» отримала візуальне втілення – учасники команди презентували дебютний офіційний кліп до своєї акустичної пісні про трагічне кохання, заснованої, до того ж, на особистісних почуттях. Ця композиція була оприлюднена у мережі ще близько півроку тому у якості окремого студійного синглу, тому якщо ви пропустили момент релізу, надолужити згаяне та дізнатися про неї більше ви завжди можете на нашому веб-сайті за наступним посиланням.

Над музичним відео до пісні «Історія» працювали Інна Зайченко (головна акторка та режисер), а також Дмитро Мостовий (оператор та режисер). Знімальний процес відбувався у рідному для музикантів місті Хмельницький.

«Ми прагнули максимально зменшити нашу присутність у кліпі, при чому не тільки у кадрі, але і в творчому процесі в цілому. На щастя, ми звернулися до чудових професіоналів власної справи, які взяли борозни керування у власні руки. Вони не стали далеко відходити від загальної концепції пісні, тому фінальний результат успадкував інтимну подорож поміж самотності, романтики та мрій, властивих для робіт нашого гурту», – розповідає вокалістка колективу «Синтез DNK» Надія Телеховська.

Прем’єра кліпу відбулася у рамках спеціального концерту-презентації на даху місцевої студентської бібліотеки, де музичне відео транслювалося з проектору безпосередньо на стіну будівлі.

Українська музика: Синтез DNK – Історія

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *