Синтез DNK – Глибина
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Синтез DNK – Глибина (Сингл)

Сьогодні ми пропонуємо всім поціновувачам української музики зануритись разом з музикантами рок-гурту «Синтез DNK» на «Глибину» – саме так називається останній експериментальний сингл хмельницької команди, який ми вам з радістю презентуємо. Не дивлячись на кваліфікацію синглу, реліз вмістив у себе чотири треки, а якщо точніше, то дві авторські пісні у двох різних варіаціях.

Запис представлених композицій відбувався на місцевій студії звукозапису ST Production Studio, але над піснями працювали одразу два різних звукорежисери, в результаті чого учасники «Синтез DNK» не змогли обрати кращий фінальний варіант. Так і народилася ідея скомпонувати весь матеріал в окремий реліз, запропонувавши слухачам самотужки виокремити найцікавішу для кожного версію. Варто додати, що крім постійних учасників гурту – Валерія та Надії Телеховських і гітариста Антона Горбатюка – у записі синглу «Глибина» брали участь двоє запрошених музикантів: Володимир Пунгін (бас) та Юрій Данильчук (ударні).

«Ці композиції про особливі глибини та міста всередині кожного з нас. Вони зв’язані єдиними спільними емоціями, пошуками глибинного змісту та надією, що ми продовжуємо прямувати своїм шляхом недарма. Окрім того, трек «Місто» ми присвятили нашому рідному Хмельницькому, який нещодавно відзначив річницю свого заснування», – розповіла вокалістка «Синтез DNK» Надія Телеховська.

Новинку від «Синтез DNK» можна вільно та офіційно завантажити до своїх девайсів, або ж придбати за нижчевказаним посиланням.

Завантажити
Придбати


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *