Swift – Почни з себе
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Swift – Почни з себе (Альбом)

Запорізький рок-гурт Swift, якому цьогоріч виповнюється, на хвилинку, цілих 20 років, записали та оприлюднили свій третій студійний альбом із промовистою назвою «Почни з себе». За словами музикантів, «Почни з себе» – це не тільки заклик до дії, це намагання розібратись і донести до слухача ідею, що полягає у подоланні людиною головної перешкоди на шляху до будь-якої перемоги – її самої.

«Цей альбом втілив у себе наше нове звучання. Цим релізом хотілося показати, що ми також змінюємось, разом із часом. Звісно, цей процес завжди вимагає трохи зусиль. Ми закликаємо українців все-таки почати змінювати нашу країну на краще, так як цього вимагає час. Та починати завжди треба з себе, не чекаючи, що хтось прийде і зробить «кращє». I тільки від того, якими ми себе зробимо, як ми захочемо жити i як будемо в залежності від цього поводитись, залежить наше майбутнє. Починаймо зміни вже зараз!» – коментують для «Нотаток» свою новинку учасники Swift.

Додамо, що велике концертне святкування 20-річчя Swift відбудеться у рідному для музикантів Запоріжжі (08.04. 2017), а вже після нього продовжиться підготовка до фестивалю «Рок Булава 2017». Окрім того, музиканти готують окрему акустичну програму та працюють над новим синглом «Тримайся», словом, активна творча робота знаходиться у самому розпалі!

Swift – Почни з себе

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *