Sweetlo – Зносиш дах
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Sweetlo – Зносиш дах (Сингл)

Кияни з гурту Sweetlo нарешті вийшли зі своєї творчої відпустки, при чому не з пустими руками, підготувавши для слухачів цілі три нові пісні «Зносиш дах»,«Захищайся» та «Бій не для рабів». Наразі у черзі на оприлюднення настав час першого треку «Зносиш дах», який учасники гурту нещодавно оприлюднили у мережі. Свіжа композиція красномовно демонструє певну видозміну стилістики проекту, яка відтепер більш акцентована у бік царини блюз- та фанк-року.

«Ми всі діти 90-х, в тому числі й у музичному сенсі. У нових піснях Sweetlo кожен з нас прагнув додати до звучання певні елементи ретро-саунду, що підтвердиться і в наступних творчих роботах. Це та музика, яка знаходиться глибоко в наших серцях. Ми прагнемо бути максимально чесними зі слухачами та самими собою і хочемо грати те, від чого насправді кайфуємо», – зазначив фронтмен Sweetlo Богдан Буткевич.

Не пропустіть подальші релізи від команди, а поки що ознайомлюйтесь з оновленими Sweetlo на прикладі свіжої композиції «Зносиш дах», мастерінг якої, до речі, так само як і її наступниць, здійснювали у Сполучених Штатах Америки.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *