Sweetlo – Захищайся
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Sweetlo – Захищайся (Сингл)

Усім читачам нашого сайту пропонуємо одними з перших ознайомитись із сьогоднішньою прем’єрою від київського гурту Sweetlo під назвою «Захищайся», яка тільки-но з’явилася у мережі! Цікаво, що вихід даної композиції учасники команди анонсували ще близько півроку тому, у момент оприлюднення попереднього авторського синглу «Зносиш дах».

«У нашій новій композиції «Захищайся» йдеться про те, що люди не мають вірити словам і бути готовими до захисту своїх прав – кожного дня, кожної секунди, на кожному клаптику своєї батьківської землі. Вона про те, що політики продовжують обманювати, але ми зобов’язані вірити у себе та власні сили. Ми присвячуємо її початку Революції гідності», – розповів «Нотаткам» лідер Sweetlo Богдан Буткевич. Нагадаємо, що рівно 3 роки тому, вночі 30 листопада, «Беркут» жорстоко розігнав студентів, які лишились ночувати на Майдані.

Sweetlo – Захищайся

До речі, маємо ще раз повернутися до вже згаданого нами попереднього синглу «Зносиш дах», адже саме із ним пов’язана ще одна новинка від Sweetlo. Справа в тому, що декілька днів тому музиканти оприлюднили на своїх сторінках в Інтернеті нове музичне відео, відзняте на студії саме в якості додатку до цього треку. За словами учасників колективу, вони обрали для зйомки саме цю пісню в першу чергу через її веселий настрій, адже мали на меті за допомогою ролика передати глядачу атмосферу репетиційної роботи Sweetlo, увесь притаманний до неї позитив, драйв та рок-н-рол.

Разом з тим, на сьогоднішній роботі «Захищайся» новинки від Sweetlo не завершуються – колектив обіцяє вже за деякий нетривалий час презентувати ще одну свіжу композицію, тож слідкуйте за новинами у соціальних мережах.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *