Sweetlo - Свобода
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Sweetlo – Свобода (Альбом)

Музиканти столичного рок-гурту Sweetlo завершили роботу над своїм новим студійним лонг-плейем із символічною назвою «Свобода». Назва свіжої платівки походить від однієї з її композицій, яку було презентовано кількома днями раніше у якості синглу, слідом за ще однією піснею «Дивна дівчина». «Коли ми писали цю пісню, у ній більше йшлося про особисту свободу. Але життя показало, що особиста свобода багатьох людей веде до свободи глобальної, не лише для себе, але і для інших. Ми назвали платівку так, оскільки саме свобода зараз – одна з найбільш важливих цінностей українського суспільства. І нам також передається цей настрій», – прокоментували вибір назви платівки учасники гурту.

«Свобода – вона для кожного своя, це, мабуть, найбільш важковловима дефініція. Для мене – це щось таке як повітря. Його ніби й не видно, але як тільки починає не вистачати, то вмираєш», – розповів фронтмен гурту Богдан Буткевич.

Початково реліз альбому «Свобода» мав відбутися ще наприкінці 2013 року, але через зміни у складі, а пізніше через початок новітньої революції гідності й подальші військові події, його запис було вирішено перенести. «Було справді важко займатися музикою, тим більше співати. І все ж, у вересні ми зібралися з хлопцями і вирішили, що більше чекати просто не можна. Й засіли за запис – перероблювали старі напрацювання, записували нові пісні», – зазначив Богдан.

І от, наразі результат цієї роботи знаходиться перед вами – чотирнадцять авторських композицій другого альбому гурту Sweetlo, офіційна презентація якого відбулась у столичній фестиваль-ресторації «Диван» вчора, 14 грудня 2014 р.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *