Sweet Mountains – Електричка
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Sweet Mountains – Електричка (Сингл)

За словами учасників експерементально-електронного дуету Sweet Mountains, цілком можливо, що їхній новий трек «Електричка» для декого може видатись незрозумілим та навіть дивним, втім, на те вона, власне, і музика, щоб віднаходити у семи нотах дещо нове та цікаве, а занадто прямолінійні тексти, на думку музикантів, взагалі не мають високої художньої цінності. Саме тому вони пропонують до вашої уваги новинку з присмаком власних варіацій на тему альтернативної поп(?)-музики, у чому ми їх, зрозуміло що, підтримуємо.

«Наша музика звучить експериментально, але ми маємо можливість відображати дух 21-го сторіччя, дух часу, в якому живемо. Комусь ця пісня здається незрозумілою, але в нас не було на меті заплутати слухача. Я вклала свої емоції щодо національності, я звертаюсь до українців, озираючись навколо, замислюючись над тим, як ми живемо, які наші національні риси, хто ми, врешті-решт. Треба визнати, що нам не тільки є чим пишатися, але є чого і соромитись. Здається, ми настільки звикли до життя за межею бідності, що це вже перестало нас турбувати. Кажуть, що головне всередині, але подекуди скрута позбавляє людей і внутрішніх якостей. Свідомість не має померти», – ділиться із читачами «Нотаток» головною ідеєю «Електрички» вокалістка Sweet Mountains на псевдо Jules.

Додамо, що «Електричка» від молодого музичного проекту має доїхати прямо до їхнього другого студійного альбому, доповнивши перелік його майбутніх композицій. Реліз даної платівки учасники формації планують здійснити до кінця поточного календарного року, активно працюючи над подальшим матеріалом, та в той же час розробляючи концепцію живих виступів.

Українська музика: Sweet Mountains – Електричка

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *