Sweet Mountains – Дивно
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Sweet Mountains – Дивно (Альбом)

Світ побачив другий за ліком альбом експериментального столичного дуету Sweet Mountains під назвою «Дивно», який поєднав у собі раніше опубліковані цьогорічні сингли з абсолютно новим матеріалом. Загалом на диску присутні десять треків українською та російською мовами, а також дві інструментальні пісні з семплами вокалу.

«Альбом вийшов дуже різнобарвним, кожна з його композицій має свій особливий, відмінний від іншої настрій. «Дивно» – це палітра емоцій, через які ми пройшли протягом року, кожна пісня є результатом особистого досвіду. Ви знайдете у ньому наші роздуми, почуття, хвилювання і, можливо, відповіді на власні питання. Це вагома для нас робота», – кажуть учасники Sweet Mountains.

Нагадаємо, що Sweet Mountains – колобрація музикантів Слави Дядюна та Юлії Джули, заснована у минулому 2016 році. Свої перші спільні напрацювання дует помістив у дебютний «домашній» лонг-плей Home Recordings ‘ 16, після якого було видано ще декілька поза-альбомних синглів. Усі вони увійшли до свіжої платівки «Дивно», доступної для завантаження на Google Play, Bandcamp, iTunes та інших цифрових майданчиках.

Українська музика: Sweet Mountains – Дивно

iTunes
Google Play
Bandcamp


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Natasoly says:

    а це вокалістка та Jules шо у неї був сингл Крізь відстань???))

    1. Jules says:

      Так, вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *