Sweet Lane – Satellite
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Sweet Lane – Satellite (Альбом)

Поставивши перед собою завдання записати платівку, яку можна було би взяти з собою в автоподорож, з якою можна пити каву вранці та передивлятися фото ввечері, учасники молодого столичного дуету Sweet Lane, здається, таки досягли своєї мети. Адже їхній перший повноформатний альбом Satellite вийшов саме таким – домашнім, атмосферним, романтичним та теплим. У ньому можна спостерігати різнобарвну палітру звучання: від акустичного мінімалу до трепових бітів, але за основу релізу було взято два, здавалося, простих, але водночас глибоких елементи – гітару і голос. Саме за їхньою допомогою Артем Малюга та його дружина Світлана (екс-Plate) розповідають слухачу свої маленькі історії про веселі, ліричні або ж сумні моменти життя.

Переважна більшість пісень альбому Satellite виконано англійською мовою, проте у лонг-плеї від Sweet Lane знайшлося місце для одного україномовного треку – заключної пісні під назвою «Так». «Композиція «Так» є однією з найстарших у релізі. Це лірична балада про кохання і довіру, про прийняття коханої людини у своє життя, про той момент, коли розумієш, що рішення бути завжди разом вже прийняте, і це розуміння дає неймовірно багато тепла», – розповіли «Нотаткам» музиканти.

Разом з тим варто зазначити, що диск Satellite зведено і записано у кращих традиціях DIY-руху, тобто самостійно. Висловити свою підтримку та подяку проекту ви можете, придбавши їхній музичний матеріал на будь-якому офіційному ресурсі з продажу медійного контенту.

Українська музика: Sweet Lane – Satellite

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *